Adrian technika sceniczna. Organizacja i obsuga imprez.

ORGANIZACJA i OBSŁUGA IMPREZ,

SPEKTAKLE TEATRALNE,

KONCERTY,

ŚWATŁO, DZWIĘK, MULTIMEDIA,

DEKORACJE I REKWIZYTY TEATRALNE

"ADRIAN"
Dawid Adrian Witek
ul. Sąchocka 1 m. 102
02-116 Warszawa

tel 603 181 925

Spektakle "Shirley Valentine"

Legendarny spektakl Willy'ego Russel'a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień – w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej.

Prawdziwy teatr z teatralną dekoracją, od dwudziestu lat grany przy pełnej widowni. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić – to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym   przeciwnikiem— samą  sobą— by odkryć czy potrafi porzucić dotychczasowe, ustabilizowane życie i spełnić swoje marzenia.

Przemiana, jaka zachodzi w bohaterce, pozwala przypomnieć sobie o własnych, nieraz bardzo głęboko zagrzebanych marzeniach i rozważyć ich wartość.

W tytułowej roli występuje doskonała aktorka chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda spektaklu „Klimakterium i już”, Małgorzata Gadecka. Spektakl, zagrany został w Chorzowie ponad 150 razy, dziś wznowiony w nowej reżyserii, Elżbiety Jodłowskiej,  aby ponownie dodawać kobietom otuchy.

Jodłowska doskonale wie, czego potrzeba kobietom. Po rewelacyjnym „Klimakterium i już” próbuje się w roli reżysera. Wyszedł spektakl tak samo apetyczny i pobudzający, doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

Po jego obejrzeniu, podobnie jak po „Klimakterium i już”, kobiety nabierają odwagi by zmierzyć się z  własnym życiem, poszukać w nim czegoś nowego, a może nawet zacząć wszystko od początku.GOSIA GADECKA

Z zamiłowania do animacji dużych przedmiotów, ukończyła Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Po szkole spędziła trzy sezony w  Teatrze Nowym w Zabrzu. Później przeniosła się do Teatru Muzycznego w Chorzowie — występowała m.in.. W „Na szkle malowane”, „Evicie”, musicalach: „Skrzypek na dachu”, „Jesus Christ Superstar”, „Dyzma-musical”, „Rent”, „Oliver!” a także monodramie „Shirley Valentine” w  reżyserii Dariusza Miłkowskiego.

Zbyt charakterystyczna jak na amantkę, zbyt liryczna na subretkę, wspaniale odnajduje się  rolach komediowych podszytych  dramaturgią. Kobieca w każdym calu, o doskonałym poczuciu humoru, a przy tym obdarzona niezwykłą wrażliwością i delikatnością, jest aktorką wszechstronną. Doskonała w występach kabaretowych (od lat związana z chorzowskim Kabaretem „Moherowe Berety”), gwiazda „Klimakterium... i już”, w którym występuje w dwóch rolach. Uważana przez Elżbietę Jodłowską za „fenomen i odkrycie”, tym razem prowadzona kobiecą ręką,  raz jeszcze mierzy się z postacią Shirley Valentine, udowadniając, że jest to osoba niezgłębiona, wielobarwna i dodająca sił,  inspiracja dla tysięcy kobiet.